user_mobilelogo

FOTO Z ENGLISH CAMPU 15.-21.7.2017:

Skvělý týden se 70ti přáteli z Čech, Moravy, Floridy, Severní Dakoty, od Chicaga po Olomouc :-) Prostě mezinárodní setkání :-) Děkujeme všem, kteří přijeli a strávili s námi krásný čas!

FOTO Z SBOROVÉHO VÍKENDU NA SOLA GRATIA 26.-28.5.:

VÍCE ZDE

Nedělní bohoslužby

V neděli se nyní zamýšlíme nad 2. knihou Mojžíšovou - Exodus. Jste srdečně zváni! Pokud nemůžete přijít, můžete si poslechnout nahrávku na našich stránkách.

Sborové společenství


Sborový dům

Aktuálně na adrese baptisteolomouc.cz /sborovydum můžete sledovat informace k projektu rekonstrukce sborové budovy, bývalého kina Lípa. Plány postupují, finance přicházejí. Děkujeme všem dárcům za jejich štědrost!

 


Naše setkání 

Pravidelné bohoslužby v BEA Centru, Kosmonautů 1, vždy 9:30-11:00 hod. Zapojte se také do úterního vyučování a nebo do domácích skupinek.
BEA Centrum, nedělní bohoslužby

Na pravidelném nedělním setkání (bohoslužbě) se můžete těšit na program s písněmi, modlitbami a výkladem Boží Slova do každodenního života. Pro děti je připraven krásný program během kázání. Každou 1. a 3. neděli v měsíci vysluhujeme památku Večeře Páně, ke které jsou zváni všichni znovuzrození křesťané, kteří vyznali svou víru ve křtu ve jméno Ježíše Krista. Ale jsme rádi, když všichni zůstaneme společně, spolu se všemi, kteří se mezi námi cítí dobře. Třeba u společného čaje a kávy po bohoslužbě.

 

Napište nám

Máte dotaz, modlitbu?

Mapa

Kde se můžeme setkat ...

Kalendář

Kdy, kde co, vždy aktuálně