V našem společenství jsme vděčni Pánu Bohu za děti a jejich rodiny. Protože jim také chceme předávat dobrou zprávu evangelia způsobem, kterým rozumí, připravujeme pro ně během školního roku program pro menší a větší děti v době kázání pro dospělé. 

I během letních prázdnin se děti mohou těšit na letní tábor.

HOBIT - CESTA TAM A ZASE ZPÁTKY

Zaměření tábora:
Letní tábor pro děti od 7 -15ti let s ubytováním v stanech zvaných Tee-pee, max. počet účastníků 30

Program tábora: Celotáborová hra, sportovní činnost, hry, tábornická dovednost, biblické vzdělávání. Vzhledem ke křesťanskému vyznání vedoucích bude tábor veden v tomto duchu. Je určen pro děti jak z nevěřících tak věřících rodin.

Termín konání: 29.6. - 6. 7. 2019 Místo konání: Střítež nad Bečvou
Cena: 1600 Kč na dítě, částku prosím uhraďte dle svých možností co nejdříve, nejpozději do 20. 5. 2019. V případě nezaplacení do uvedeného termínu bude místo nabídnuto dalším dětem. Pokud odhlásíte Vaše dítě po termínu 15. 6. 2019 budeme účtovat storno poplatek v hodnotě pořízených věcí.

Doprava: Společně vlakem/autobusem Sraz : 29.6. 2019 11:20 na rohu pošty 2 Příjezd: 6.7.2019 14:07 tamtéž

Povinná výbava: Výstroj: 6x tričko, 2x kalhoty, 3x mikinu, kraťasy, kšiltovku, větrovku,10x spodní prádlo, 10x letní a 3x teplé ponožky, plavky, šátek, SANDÁLE, tenisky, pevnou obuv, GUMÁKY Výzbroj: PLÁŠTĚNKA, BATERKA (s náhradními bateriemi), SPACÍ PYTEL (NE HADROVÝ NEJLÉPE MUMII), karimatka, stará deka, batůžek, hrnek, ešus nebo 2 misky, lžíce, kapesníky, ručník, mýdlo, kartáček na zuby a pastu, hřeben, šicí potřeby, REPELENT, kapesné, Bibli (kdo má), hudební nástroje vítány a hlavně kopu dobré nálady. Průkaz zdravotní pojišťovny a očkovací průkaz (stačí kopie těchto dokladů)

Pokyny pro rodiče: - Prosím vyplňte „nástupní list“a odevzdejte až při NÁSTUPU dítěte na tábor. Bez tohoto listu Vaše dítě nemůžeme vzít - Věnujte pozornost úplnému vybavení svých dětí podle seznamu, ušetříte jim i nám případné potíže. Všechny věci označte značkou, seznam věcí dejte dětem s sebou - Nedávejte dětem drahé věci (mobil,…)

- Prosíme rodiče, aby nenavštěvovali své děti!! -

Přihlášku předejte osobně, či jako scan mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Částku za pobyt předejte osobně, nebo pošlete na účet č. : 377834013 / 2010, v.s. 105+prvních 6 číslic r. č., do zprávy pro příjemce JMÉNO DÍTĚTE

Je možno zajistit potvrzení částky pro čerpání příspěvku ze zdravotní pojišťovny či od zaměstnavatele. Vedoucí tábora: Radka Chmelářová, tel. 724321460, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.baptisteolomouc.cz/tabory/

Doporučujeme také letní tábory, které nabízí Rodinné centrum Provázek, který podporujeme. Více na webu www.rcprovazek.cz/tabor

Napište nám

Máte dotaz, modlitbu?

Mapa

Kde se můžeme setkat ...

Kalendář

Kdy, kde co, vždy aktuálně

TOPlist